Ankaranın İkinci El Eşyacısına Hoş Geldiniz

Ankarada ikinci el eşya alımı

Ankara ikinci el eşya alanlar

Firmamız her zaman müşteri haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Biz ticareti ikinci planda tutan köklü bir firmayız. Her insanın rahatlık ile ikinci el eşyalarını satmasını ve bir an önce amacına ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz.

Farklı amaçlar ile kullanılmış eşyalarınızı satmanız gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda ise insan bu işi en iyi yapan firmayı aramaya başlıyor doğal olarak. En kolay yöntem olarak herhangi bir arama motoruna örneğin google girip arama kutusuna  ikinci el el eşya alanlar yazarak aramaya başlıyorsunuz. Biz kendini kanıtlamış eski bir firmayız. Aklınıza takılan her konuda bizi arayıp satmak istediğiniz eşya hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İkinci el eşya dışında , antika değeri olan eşyalarınızıda inceleyip fiyat teklifi verip satın alıyoruz. Tabi unutmadan birde spot eşyalar , yani kullanılmamış sıfı olan eşyalarınızı değerinden anında nakit olarak satın alıyoruz.

ozdemir-ikinci-el-esya-alim-satim-yeri-ankara

Eski Eşyaları Değerlendirme

Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi devir ekonomi ve tutumluluk devri. Artık öyle bilinçsizce ve düşünmeden hareket etmemek gerekiyor. Hayat pahalılığı ve gün geçtikçe tırmanan fiyatlar hepimizin kabusu haline gelmiş durumda.

Elimizden geldiğince bütçemizi aşmamak ve bütçemize katkıda bulanacak şeyler yapmaya çalışıyoruz. Evde bütçemize katkıda bulunmak için aklımıza gelen ilk şeyde kullandığımız eşyaları değerinden satmak olmalıdır. Evimize yeni bir eşya alacağımız zaman eski eşyaları öylesine kapının önüne yada sokağa atmak yerine bizi arayarak piyasa değerinden nakit parası ödenmek kaydı ile satmanız size ve ailenize ufakta olsa fayda sağlayacak böylece yeni alacağınız mobilyalar yada yeni eşyalarınız için bi mitar nakit paranız olmuş olacaktır. Hem tutumlu oldunuz hemde aile bütçesine katkıda bulunmuş oldunuz.

Elimizden geldiği kadar ikinci el eşya alım ve satış piyasasının nabzını yollardır en kaliteli şekilde tutmaktayız.Eski eşyaları değerlendirme konusundada uzman olan firmamız ile görüşmeden sakın kullanılmış ve ikinci el eşyalarınızı sokağa atmayın.Kendinize ve ailenize bir fayda bir katkı sağlayın ve kullanılmış eşyaları değerlendirin.Ankara ve Tüm Türkiyede eşya değerlendirme için bizi arayınız.

TELEFONLARIMIZ: CEP 0 530 823 77 60 – İŞ 0 312 312 13 64

ADRESİMİZ:  İtfaiye Meydanı Anafartalar Mah. Temmuz Sokak, 06050 Opera Ulus ankara, Turkey

 

 

 

NAKLİYAT HİZMETİ

MOBİLDEN EŞYLARINIZIN ALIMI