banner
ankara ikinci el eşya alan yer telefonu

Ankara ikinci el eşya alanlar

Ankara ikinci el eşya alanlar

 

ankara ikinci el eşya alan yer telefonu Ankara ikinci el eşya alanlar

 

ANKARA’da İKİNCİ EL EŞYA ALAN YER

  • Tel : (312) 312 13 64

  • gsm: (530) 823 77 60

  • İtfaiye Meydanı Anafartalar Mah. Temmuz Sokak, 06050 Opera Ulus ankara, Turkey

 

Ankara ikinci el eşya alanlar

 

konusunda da en iyi firma olan Hayrettin beye ait olan IRMAK TİCARET siz değerli Ankara halkı için ikinci el eşyalarını değerinden satmaları için en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Ankarada ikinci el eşya alan ve ikinci el eşya satanlar farklı mekanlarda Ankaralılara hizmet veriyor olsalarda bir çok Ankaralı bilirki ankarada ikinci el eşya alanlar diyince ilk akla gelen yer itfaiye meydanıdır. Ankara itfaiye meydanında genelde ikinci el eşya satanlar, ikinci el eşya alanlar, spot eşya satanlar, spot eşya alanlar, kullanılmış elbise satanlar ve kullanılmış elbise alanlar, ikinci el ayakkabı satanlar, ikinci el halı satanlar ve aklıma gelmeyen diğer tüm alanlarda eski kullanılmış eşya işi ve spot eşya işi ile uğraşan yüzlerce firmayı bulmanız mümkündür.Daha önceki makalelerimdede anlattığım gibi ikinci el eşya işinde piyasa araştırması ve güvenilir kişiler ile yapacağınız alışveriş sizi zarara uğratmadan ve memnun bi şekilde alışveriş yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Web sitemiz ülkemizdeki her ilden ikinci el eşya alan kişileri sizlere tanıtmaktadır.Bu konudada Ankara ilimiz ve Ankarada ikinci el eşya alanlar, Ankarada ikinci el eşya satanlar, Ankarada spot eşyacılarını sizler ile buluşturuyor.

Ankara itfaiye meydanı eski adı ile Hergele Meydanı ikinci el ve spotun kalbi olmaya devam ediyor.Yıl 2012 ve neredeyse tüm Okuyan Ankara öğrencileri ve Ankaranın bekarlarının ilk tercihi ulus operadaki bu mekandadır.Aklıma gelmişken tabiki sadece bunlarla sınırlı değil siz antikacılarıda unutmamak gerek.Burada antika eşya alanlar ve antika eşya satanlarıda bulmak mümkün.Hurda eşya alanlar, sanayi makinası alanlar, ikinci el endüstriyel eşya alanlar gib farklı sektörden alım yapan insanlarda bulunmaktadır.

Ankarada yaşıyorsanız ve makul alışverişler yapıp paranızı boşa harcamak istemiyorsanız, yada bütçenize katkıda bulunup evde duran eski eşyaları, kullanılmış eşyaları satmak istiyorsanız ankara ikinci el eşya alanlara ayırdığımız sayfamızı takip etmenizi öneririm. Her zaman olduğu gibi Anakara dada bu işi ehli ile yapan usta tecrübeli firmalar ile sizleri buluşturmak istiyorum.

Kendini ispatlamış ve güvenilir kişileri tercih etmek her zaman iki taraf içinde sevindirici olacaktır.

Bizim Ankarada ikinci el eşya alım işini en iyi yaptığına inandığımız firma Hayrettin beyin firmasıdır.

Güleryüzlü hizmet politikası ve müşteri memnuniyeti ile size hizmet veremekten keyif alacaktır.

Irmak ikinci el ile görüşmeden eşyalarınızı başkalarına düşük fiyata satmayın.

Adres Bilgilerimiz

  • Tel : (312) 312 13 64

  • gsm: (530) 823 77 60

  • İtfaiye Meydanı Anafartalar Mah. Temmuz Sokak, 06050 Opera Ulus ankara, Turkey
Eklenen Eşya ile ilgili Anahtar Kelimeler
Alakalı Eşyalara Bakmak İstemisiniz?
Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir