banner
kullanılmış eşya ankara - istanbul

Ankarada Kullanılmış Eşya Alanlar

Herkese Tekrar Merhabalar.

Web Sitemizin amacını biliyorsunuz. Kulanılmış eşyalarını satmak isteyen kişileri kullanılmış eşya alan kişiler ile buluşturmak.

Ankara kullanılmış eşya alanlar ve eski eşya alanları sizler ile buluşturduk. Aslına bakarsak Türkiye nufusunun Dörtte biri ediyor hizmetin kavuştuğu rakam. Yinede her zaman diğer iller içinde bir sayfamız hazırda duracak. Başvuran olursa onuda ana sayfada tanıtıp Buton veya banner ekleyeceğiz.

Şimdi  Ankarada bulunan halkımız için kullanılmış mobilya alan, kullanılmış beyaz eşya alan, kullanılmış her tür eşya alan, kullanılmış elektronik eşya alan ve kullanılmış ofis büro mobilyası alan yeri tanıtalım. Bu firmaya ve iletişim ve daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız Ankara sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Elinizde duren her türlü ikinci el eşyayı, kullanılmış eşyayı bu kayıtlı olan firmaları bir telfon ile arayarak hiç bir zahmete bile girmeden adresinizden rahatlıkla satmanız mümkündür.Arayın rahat edin.

 

CEP 0 530 823 77 60

İŞ 0 312 312 13 64

anasayfa_alt_banner Ankarada Kullanılmış Eşya Alanlar

Eklenen Eşya ile ilgili Anahtar Kelimeler
Alakalı Eşyalara Bakmak İstemisiniz?
Yorumlar
  • Pingback:ankarada ikinci el eşya alan yer

  • comment avatar BURAK ALP ÇATAK 08 Şubat 2014

    Elimde 3 adet koltuk var temiz kullandım ,6 aydır kullanıyorum örtüsünü eksik etmedim üzerinden. 3 adet linkteki koltuktan var fiyatını öğrenmek istiyorum .

    • comment avatar Hayrettin IRMAK 19 Nisan 2014

      Bizi telefon ile arayıp gerekli bilgi verdiğinizde size yardımcı olabiliriz efendim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir