banner
Eski Eşyaları Nasıl Satabiliriz

Eski Eşyaları Nasıl Satabiliriz

Eski Eşyaları Nasıl Satabiliriz

Eski eşyalar, kullandığımız ve artık bir köşeye atarak onlardan tamamen uzaklaştığımız eşyalardır. Bu eşyaları değerlendirmek ve onlardan bir gelir etme etmek önemli bir bütçe kaynağıdır.

Kullanılmış eşyaları değerlendirmek, bir ticari sektör haline gelmiş ve bu ürünlerin alım satımını yapmak için birçok dükkân faaliyet göstermektedir. Neredeyse her ilde ve ilçede bulunan bu dükkânlara, sandık odası adı verilemektedir. Eskimiş ve işinize yaramayan bu eşyaları sandık odalarına götürdüğünüzde,  sandık odası çalışanları ürünlerin kısa bir incelemesi yapıldıktan sonra cazip fiyatlara satın alırlar. Bu cazip fiyatlarda bütçenize ek gelir imkânı sunmaktadır.

Eski eşyalarını satabileceğiniz bir diğer ortamda internettir. İnternette bulunan birçok web sitesi, bu tür ürünler için ilan oluşturmakta ev her gün binlerce kişiye gösterim sunmaktadır. Siz ürünlerinizi doğru şekilde listeleyip, ilan oluşturduktan sonra ürünleriniz birkaç gün içerisinde müşterisini bulacaktır.Web sitemizde eşylarınızı hızla satabilmeniz için ilan tanıtım yolu ile yada sitemizde kendini tanıtan ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya satan kişiler ile irtibat kurmanız halinde elinizdeki eski kullanılmş eşyaları daha kolay bir şekilde satabilirsiniz.

Eski eşyalarınız satılmayacak durumda da olabilir. Bu durumda birçok marangozhane, bu ürünleri yenilemek ve satışını gerçekleştirmek için satın alacaktır. Eğer elinizde çalışmayan beyaz eşyalar ya da elektronik aletler varsa, bunları da yedek parça olara tamirhaneler satın alabilir. Yani eskidi diyerek bir kenara attığınız her ürünün bir alıcı vardır. Sizde Eski eşyaları nasıl satabilirim diye düşünmeyin en yakın sandık odasını veya ikinci el eşyaları değerlendiren dükkânları ziyaret edebilir ve internet üzerinden ilanlar açabilirsiniz. Yine web sitemizde yer alan ikinci el eşya alanlar ikinci el eşya satanlar ve spot eşya satanlar dışında Hurda eşya alanlar ve hurdaya çıkmış eşyalarınızı alanlarda bulunmaktadır.Sizin için değersiz olan şeyler başkaları için değerli olabilmektedir.

 

İkinci el eşyalarınızı piyasa değerinden satın alıyoruz.


Bizi aramadan eşyalarınızı satmayın.


0 530 823 77 60 – 0 312 312 13 64

 

Ankara kullanılmış eşya alan yerler

Eklenen Eşya ile ilgili Anahtar Kelimeler
Alakalı Eşyalara Bakmak İstemisiniz?
Yorumlar
 • comment avatar 2. el eşya alanlar 16 Haziran 2012

  Gerçekten çok kaliteli bir iş yapmışsınız.Teşekkür ederim.Artık bu siteyi ikinci el eşya konusunda takip edeceğim ve arkadaşlarıma tavsiye deceğim.

 • comment avatar ikinci el eşya satanlar 17 Haziran 2012

  benim ricam birazda ikinci el eşya satanlar ile alakalı bilgiler dağıtmanız

 • comment avatar vedat gök 19 Mayıs 2013

  Merhaba ben Ordu Akkuş’ta çalışıyorum. benim de termo sifon elektrikli ocağım ve uydu alıcım var. bunu nasıl satabilirim banqa yardımcı olur musunuz?

 • comment avatar ceren 06 Şubat 2014

  merhabalar ben birşey soracağım benım evımı kanalizasyon bastı ve ben o esyalardan kurtulmak istiyorum bu tür eşya alıyormusunuz?

  • comment avatar Hayrettin IRMAK 19 Nisan 2014

   Bizi telefon ile arayıp gerekli bilgi verdiğinizde size yardımcı olabiliriz efendim.

 • comment avatar taner altınok 24 Aralık 2014

  İstikbal lake beyaz masa ve suni deri sandalye takımım var masa açılınca 12 kişilik oluyor sandalye 6 adet mutfağıma büyük geldiği için kullanamadım 1 senelik ama kullanılmadı

  • comment avatar Hayrettin IRMAK 29 Aralık 2014

   Elbette alırız Taner bey, yalnız telefon numarası bıraksaydınız sizi arayabilirdik. Yada siz bizi arayabilirsiniz. Hemen eşya hakkında gerekn görüşme yapılır.
   Teşekkürler.

 • comment avatar ahmet 03 Nisan 2015

  slm bende 2 adet eski çeyiz sandıgı var nasıl deyerlendirebilirim

  • comment avatar Hayrettin IRMAK 03 Nisan 2015

   Çeyiz sandıklarının durumu nedir, tarihi veya antikamıdır ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir