banner
ikinci el esyayı kimler alır

ikinci el eşya nasıl satılır ? ikinci el eşyayı kimler alır?

ikinci el eşya nasıl satılır ?

 0 530 823 77 60 – 0 312 312 13 64

Konu ikinci el eşya alımı olunca aklımıza hemen ikinci el eşya satanlar gelir. İkinci el eski eşyalarımızı satmadan önce bilmemiz gerekekn bazı hususlar vardır. Eşyamızın durumunu göz önüne almalı ve ona göre bir bedel fiyat belirlemeliyiz. Eğer kullanılmış eşyanızın bir bedelini belirlemekte zorluk çekiyorsanız sıkıntı yapacak bir durum yok telaşa kapılmayın burda sitemizde ikinci el eşya alım ve satımında uzmanlaşmış kişiler ile iletişim kurun ve bir telefonunuz ile evinize gelerek eski kullanılmış eşyalarınızın değerini size söylesinler ve sizde verilen teklifi beğenirseniz ikinci el eşyalarınızı hemen nakit olarak satın alıyorlar. İkinci el eşya satan her firma aynı hizmet kalitesi ile çalışıyor diyemeyiz. Memnun kalmadığınız ve güvenmediğiniz insanlardan ve satıcılardan kesinlikle uzak durunuz.

 

ikinci el eşyayı kimler alır ?

 0 530 823 77 60 – 0 312 312 13 64

İkinci el eşyaları her ilde almak için bit pazarı yada bu gibi toplu merkezler bulunmaktadır. Genelde geçim kaynakları ikinci el eşya alıp aldıkları ikinci el eşyaları cüzi bir kar payı koyarak öğrencilere, bekarlara,maddi durumu zayıf olanlara,anlık kullanılmış eşya ihtiyacı olanlara satmaktadırlar. İkinci el eşya alım merkezleri topluma faydalı bir iş yapmaktadır. Evinizde bir köşede kullanmadığınız eski veya yeni görünümlü bir çok eşyanız olabilir birden şu eşyayı kullanmıyorum satıp bütçeme biraz katkısı olsun derseniz ikinci el eşyayı satmak için web sitemizden destek almanızı tavsiye ederiz. ikinci el eşyayı kimler alır sorusuna en iyi cevabı elbette bizim sitemizden alırsınız. ikinci el eşyalarınızı piyasa değerinden satın alan ve bu işte kendini ispat eden kişiler ile sizleri bir araya getiriyoruz.

 

Bukadar açıklamadan sonra ikinci el eşyalarınızı satmanız için firmamıza ait iletişim numaralarını verelim.

0 530 823 77 60 – 0 312 312 13 64

 

ikinci el eşya nasıl satılır ikinci el eşyayı kimler alır ikinci el eşya nasıl satılır ? ikinci el eşyayı kimler alır?

Eklenen Eşya ile ilgili Anahtar Kelimeler
Alakalı Eşyalara Bakmak İstemisiniz?
Yorumlar
 • comment avatar eşya fiyatları 10 Temmuz 2012

  This is a message to the admin. I discovered your “ikinci el eşya nerden alınır ? ikinci el eşyayı kimler satar ? | ikinci el eşya alanlar”
  Thanks.

 • comment avatar meraklı eşyacı 07 Ağustos 2012

  güzel makale.
  emeğine sağlık.

 • comment avatar Chelsey 09 Ağustos 2012
  • comment avatar necati Taşlıkçık 26 Eylül 2012

   bende okudum o konuyu evet
   faydalı olmuş.teşekkürler ama olay konu okuyup teşekkür etmekte değil buradan faydalanıp eşyaşarı satmakta 😀

 • comment avatar Souris 14 Eylül 2012

  Bunu duyduğum iyi oldu. evniznden ıvır zıvır almayı seviyorum ben de. bazen gereçekten oarnijl şeylerle karşılaşabiliyorum.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir