Ankaranın İkinci El Eşyacısına Hoş Geldiniz

ikinci El Eşya Nedir

İkinci el eşya, uzun yıllar kullandığımız ve artık ihtiyaç fazlası olan ürünlerdir. Neredeyse her evde bulunan ve bazen hiç kimsenin değerlendirileceği aklına bile gelmeyen eşyalarımızdır. İkinci el  eşyalar çoğu zaman bütçemize katkı sağlamaktadır. Bazende yeni bir eşya alınacağı zaman ikinci el eşya alınacak eşyanın bir kısmını karşılayarak yine bitçemize katkıda bulunmaktadır. İkinci el eşyalar konusunda uzman ve yılların tecrübesini kazanan firmamız sayesinde elinizde bulunan her nevi aklınıza ne gelirse yeterki ikinci el olarak değerlendirmek isteyin biz sizin için hizmettteyiz.

İkinci el eşyalar dediğimizde aklımıza birçok ürün gelmektedir. Bu ürünlerin tamamının satışının yapıldığı ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı yerlere de bit pazarı, eskiciler çarşısı ve farklı illerde farklı isimler ile ikinci el pazarı denir. Bu sektörde en çok satılan ürünleri sayacak olursak; mobilyalar, oturma grupları, gardıroplar, vitrinler, televizyonlar, buzdolapları, çamaşır makineleri, ocaklı fırınlar gibi birçok kullanılmış ev eşyaları bulunmaktadır.

İlk olarak bölgesel hizmet veren firmamız Ankara ve tüm ilçelerine daha sonrada komple ev eşyası, komple iş büro eşyası yada fabrika lokanta kuaför herhangi bir iş sektöründeki komple eşyalarınızı satmak istediğinizde tüm Türkiye ye hizmet vermektedir. Hangi ilde olursanız olun bizi arayın ve size teklif verelim. Anlaşmamız durumunda istediğiniz adrese gelip eşyalarınızı alıp nakit olarak ödememizi yapıp karşılıklı olarak memnun ayrılalım.

Biz bu sektöre yıllarını vermiş en köklü ikinci el eşya alımı yapan firmalardanız. Bu konuda iddialıyız.

İletişim sayfamızdan, sayfada bulunan logomuzdaki telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Ankara ve çevresinde 20 yılı aşkın bir şekilde ikinci el eşya alım satımı yapan bir şirkettir. Bizler sizin elinizde bulunan ikinci el eşyalarınıza gereken değeri fazlası ile vermekteyiz.Bizler firma olarak ikinci el eşyaların alımı hususunda tecrübeli ekibimiz ile onların korunması, bakımı ve temizliği noktasında gereken tüm desteği sağlamaktayız.Tel : (312) 312 13 64  / Gsm: (530) 823 77 60

İtfaiye Meydanı Anafartalar Mah.

Temmuz Sokak, 06050 Opera Ulus Ankara, Turkey

Unutmayın ikinci el eşya alanlar diyince ilk akla gelen biziz.