Ankaranın İkinci El Eşyacısına Hoş Geldiniz

itfaiye meydanı nedere ve hangi sektörler vardır ?

30 Ara

itfaiye meydanı nedere ve hangi sektörler vardır ?

Kullanılmış eşya almak istiyor yada kullanılmış eşyalarınızı satmak istiyor olabilirsiniz!

Spot eşya almak istiyor yada spot eşya satmak istiyor olabilirsiniz !

Bu durumda Ankarada oturanların kişlerin her zaman ilk aklına gelen yer itfaiye meydanı olacaktır.

İtfaiye meydanına ikinci el eşya yada spot eşya alım ve satımı gibi konular için gelirseniz mutlak suretle sizleri firmamızabekliyoruz.Satmak istediğiniz her türlü eşyaya talibiz. Uzman ekibimiz ve tecrübeli personelimiz ile size karlı bir alışveriş için elimizden gelen tüm yardımı yapacağımızı bilmenizi isteriz.

İtfaiye Meydanında Eşya Satmak İstiyorum

İkinci el eşya alımındaki tecrübemizi tüm alanlara yaydığımızı bilmenizi isteriz. Kullanılmış eşyalar için en çok alım ve satımı yapılanlar içerisinde ilk akla gelende zaten beyaz eşyalardır. Her evde birden fazla çeşitliliği olduğu için sektörde en çok dönen eşyalar buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve fırınlar olmaktadır. Hal böyle olup hepimizin evinde de bu çeşitlilik olunca en çok eskiyen yada satılmak istenen eşyalar ikinci el beyaz eşyalar olmaktadır.

Öztürk Ticaret olarak Ankara İtfaiye Meydanında sizden satmak istdiğiniz tüm eşyaları alıyoruz bunu zaten biliyorsunuz. Ama bazı insanlar direkt yazdıkları kelimenin olmasını ve onu görmek buna göre satış yapamk isterler ve bunda da son derece haklılar. E doğal olarak ikinci el beyaz eşya satmak istiyorum diyen sevgili halkımıza en iyi hizmeti ulaştırmakda bizim görevimiz. Beyaz eşyalarınızı satmak istediğiniz an sizlerin emrinizde olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Sizlere bir telefon mesafesinde olduğumuzu ve en hızlı şekilde istediğiniz adrese geleceğimizi söylemek istiyoruz.

Biz eşyalarınızı değerinde ve nakit olarak alıyoruz, hatta isterseniz kimseyi aramanıza ve konuşmanıza bile gerek yok,  0 (530) 823 77 60 mobil uygulamanız ile whatsapp aracılığı ile bize satmak istedikleriniz eşyaların resimlerini çekip yollayın, size hızlıca dönüp fiyat verelim. Memnun kalırsanızda gelip alalım.

Eşya satmak istiyorsunuz ama ne yapacağınızı bilmiyorsanız:

Ankara da yaşayan vatandaşlarımız arasında en çok zorlanılan konuların başında şüphesiz elinde bulunan eşyaların ne yapılacağı konusudur. Birçok vatandaşımız kullanılabilir durumda bulunan eşyalarını yenisi ile değiştirmek istemesinden dolayı mevcut olan eşyalarını ne yapacağını bilmemektedirler. Genellikle yanlış bir uygulama olan kullanılabilir durumdaki ürünleri çöpe atma taraftarında olmalarıdır. Ama artık ikinci el eşya alımı yapan firma olarak bizler “eşya satmak istiyorum” diyen vatandaşlarımızın kullanılabilir durumdaki ürünlerini satın alıyoruz. Ankara merkez başta olmak üzere tüm ilçelerde bulunan vatandaşlarımız kaliteli hizmet veren firmamızı arayarak güvenli bir şekilde eşyalarını satabilirler. Böylece satışa sunulan eşyaların değerlendirilmesi yapılırken aynı zamanda yeni alınacak olan ürünler için de maddi destek sağlanacaktır.

 

Write a Reply or Comment