Ankaranın İkinci El Eşyacısına Hoş Geldiniz

Kullanılmış beyaz eşyalarınızı değerlendirmek isteseniz

09 Ağu

Kullanılmış beyaz eşyalarınızı değerlendirmek isteseniz

Ankarada yaşayanlar için kullanılmış beyaz eşyalarını değerlendirmek istediklerinde, nakit paraya ihtiyaç duyduklarında hızlı servis arayan halkımıza itfaiye meydanında bulunan Özdemir Ticaret firmamız beyaz eşyalarınızın alım ve satımı konusunda sizlere yardımcı olarak bu sektördeki memnuniyetinize önem veren bir firmadır. Eğer sizde Ankarada yaşıyor ve beyaz eşyalarınızı zahmetsizce satmak istiyorsanız , ya da modellerini değiştirecekseni bu gibi sebepler den elden çıkarmanız gerekiyorsa hemen bizim ile iletişime geçmelisiniz. Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olan firmamız bir telefon kadar size yakındır.

Bizi arayın ve size hemen teklif verelim kullanılmış beyaz eşyalarınızı nakit olarak gelip evinizden satın alalım.Siz hiç yorulmadan nakit ödemeyi yaparak ayrılalım. Arkaanıza yaslanın ve uzman ekibimiz ile tüm işlemleri, taşıma ve nakliyeyi yapalım sizede ücretinizi hemen oracıkta takdim edelim.

Hatta isterseniz kimsecikler ile konuşmanıza gerek kalmadan firmamızın mobil hattına ait olan telefon numarasından bize whatsapp ile eşyalarınızın bir kaç açıdan çekilmiş resimlerini yollayın ve size anında en doğru fiyatı verelim. Böylece eşyalarınıza görerek fiyatınnı söyleyelim, en kesin sonuç ile beyaz eşyalarınızı adresinizden teslim alalım ve sizde böylece zamandan tasarruf edin. Doğru yapılan ticaret ile emin olun her kes memnun kalacaktır.

 

İletişim bilgilerimiz.

0 530 823 77 60 – 0 312 312 13 64

Her türlü sorularınız için bizi çekinmeden arayabilir eşyalarınızı için teklif alabilirsiniz.

 

Write a Reply or Comment