Ankaranın İkinci El Eşyacısına Hoş Geldiniz

Spot Eşya Nedir ve Sıfır Eşya Alanlar

24 Mar

Spot Eşya Nedir ve Sıfır Eşya Alanlar

Orijinal ve sıfır ürünlerin ucuz fiyatlara satıldığı firmalara halkımızın en bilindik tabiri ile söylenen spot eşya mağazası denmektedir.

Spot eşyalar nasıl temin edilir ve neden ucuzudur sorusuna verilecek cevapta oldukça basittir. Ünlü markaların temsilcisi olan mağazalar, yıllık satış kotalarını doldurmakta güçlü çektiği zamanlarda, ellerinden kalan malları bu mağazala maliyeti fiyatına satarlar. Bu sayede hem ünlü marka temsilcileri, mağazalarının ceza almasını engeller hem de temsilcisi olduğu markayı kaybetmezler.

Spot sektöründeki mağazalarda ucuz aldığı ürüne çok az bir kar koyarak halka satar. Buda müşterilerin daha uygun fiyatlara sıfır ve garantili ürünler almasına olanak sağlamaktadır. Yeni ev düzecek olan çiftler, bu sayede büyük kazanç sağlayabilirler. Çünkü her alınan üründe büyük farklar oluşur bunların toplamında a binlerce lira kar elde etmek mümkündür.

Spor eşya mağazalarında hangi ürünler bulunur diye soracak olursanız cevap çok basittir. Aklınıza gelebilecek her türlü ev malzemesi bu mağazalarda mevcuttur. Beyaz eşyalardan tutunda televizyonlara, mobilyalara, nevresim takımlarına kadar birçok alanda satış yapılmaktadır. Bu mağazalar, farklı şekillerde konumlanmış olmalarına karşın her ilin belli bölgelerinde bulunmaktadır.İnternet üzerinden de bu firmalara ulaşabilir ve bu tip ürünleri rahatlıkla temin edebilirsiniz. Kredi kartı ve taksitli ödeme seçenekleri de bu mağazalarda mevcuttur.

Spot eşyalar Sıfır eşyalardır ve aynen bir distribitör bayiden aldığınız şekilde garantli şartları geçerlidir. Bazen insanlar kuşku duymaktadırlar biz bunları alıyoruz ama garantisi varmıdır nedir diye. Kesinlikle kuşkunuz olmasın. Peki neden bukadar ucuza satıyor derseniz ?

Bu iş yerleri ürünlerini acil paraya sıkışan mağazaların yada kişilerin elinde bulunan sıfır ürünleri fırsattan yararlanarak nakit olarak ucuz fiyata alırlar ve ucuza aldıkları ürünü ufak kar ekleyerek çok hızlı şekild eelden çıkarıp nakite çevirmek isterler, böylece düşük kar marjı ile kullanıcılara satarlar. Satın alınan ürünler sıfırdır ve kutularında paketleri açılmamış vaziyettedir.

Bir beyaz eşya yada mobilya aldınız çeyizlik daha kutusunda duruyor sıfır. Ama acilen paraya sıkıştınız !!! İşte burada firmamaız Özdemir Ticaret devreye girior ve satmak istediğiniz tüm spot/sıfır eşyalarınızı size hemen nakit para ödeyerek alıyor en kısa sürede ufak bi kar ekleyerek bekleyen müşterilerine satıyorlar.

Bu kadar açıklamadan sonrada şimdide telefonlarımızı iletelim.

0 530 823 77 60 – 0 312 312 13 64

 

Write a Reply or Comment